+370 689 37799 [email protected]

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Magento el parduotuvių kūrimas

Viena mūsų paslaugų yra el. parduotuvių kūrimas. Kiekvienam verslui norint pradėti prekybą internete reikalinga elektroninė internetinė parduotuvė. El. komercijos sistemų bei platformų yra didelė pasiūla, nuo mokamų, brangių ir nebrangių iki nemokamų, vienos labiau tinkamos jūsų verslui, kitos mažiau.

Per dešimties metų patirtį išbandėme daugelį el. parduotuvių sistemų ir pasirinkome šiuo metu geriausiai elekroninės komercijos ekspertų vertinamą sistemą Magento.

 

Nemokamai pakonsultuosime dėl interneto parduotuvės sukūrimo

Mob: +370 689 37799

E-mail: [email protected]

Paskambinkite nemokamai:

Magento elektroninės parduotuvės privalumai

Atviro kodo elektroninės prekybos sistema

Magento yra atviro kodo platforma ir ją galima parsisiųsti nemokamai. Kadangi, tai yra atviro kodo programinė įranga, galime pakoreguoti kodą ir pridėti naujų funkcijų reikalingų pagerinti el. Parduotuvės pardavimus.

Norite sužinoti daugiau, kuo ji pranašesnė už kitas el komercijos sistemas ar turite produktą kurį norėtumėte pardavinėti online, bet nežinote nuo ko pradėti?

Lengvas ir patogus internetinių parduotuvių valdymas

Magento turi galimybę valdyti kelias parduotuves iš vienos administratoriaus valdymo pulto. Taip pat visi pardavimai ir klientai gali būti laikomi vienoje duomenų bazėje, tai sutaupo daug laiko administruojant užsakymus iš vieno valdymo pulto, turint galimybę matyti pardavimus ir klientų augimą daugelyje savo turimų el. parduotuvių. Taip pat yra įdiegtos tokios funkcijos kaip galimybė įdiegti neribotą skaičių kalbų, pirkėjai turi galimybę pasirinkti daugiau nei vieną valiutą, patogi produktų peržiūra, produktų pristatymų valdymas, informacija apie dabartinę prekės būklę realiu laiku( parduota, kiek dar liko sandėlyje ).

Keičiamas el parduotuvės dydis

Žinodami kaip sunku pradėti verslą turint mažai pinigų, naudodami el. prekybos sistemą magento galima pradėti nuo minimalios investicijos, o verslui augant, ją plėsti ir tobulinti. Taip pat mes siūlome variantą smulkiam verslui. Galima atsiskaityti išsimokėtinai, lygiomis dalimis, kas mėnesį, be pabrangimo (0%).

l

El parduotuvės dizainas ir struktūra patogi vartotojams

Magento elektroninės parduotuvės struktūra yra aiški ir patogi vartotojams. Yra galimybė priartinti produkto foto, kad būtų galima apžiūrėti detaliau, taip pat yra integruota interneto parduotuvės funkcija: parašyti atsiliepimus, pažymėti patinkantį produktą ir jis yra išsaugomas vėlesniai peržiūrai, jei vartotojas jau yra prisiregistravęs.

Optimizavimas paieškos sistemoms

Elektroninės parduotuvės optimizavimas paieškoms sistemoms (seo) yra labai svarbi internetinės parduotuvės kūrimo dalis.

Magento elektroninės sistemos kodas jau yra optimaliai optimizuotas paieškos sistemoms. Pats elektroninės parduotuvės administratorius gali lengvai ir nesudėtingai optimizuoti el parduotuvės turinį google paieškai. Administratorius, dėdamas produktus su specifiniais raktažodžiais ir seo draugiškais aprašymais didžiąją dalimi pats optimizuoja el. parduotuvę paieškos sistemoms, dėl to sutaupoma didelė dalis pinigų, kuri kitu atveju būtų išleista seo specialistams norint pasiekti apsilankymų skaičiaus augimą interneto parduotuvėje.

Mūsų kuriamos el parduotuvės yra pritaikytos mobiliems įrenginiams

El parduotuvės dizainas prisitaiko prie mobilaus telefono, „ipad” ar kito mobilaus įrenginio ekrano, taip, kad būtų patogu vartotojui.
Adaptyvaus, prisitaikančio el parduotuvių dizaino pavyzdžiai:

El parduotuvė hirsitalotlv.fi

Elektroninė parduotuvė kivikis.com

Internetinė parduotuvė regulatpro.lt

Interneto parduotuvė homecaresolutions.com

Google analytics integravimas el parduotuvėje

„Google analytics” jau yra automatiškai susietas su jūsų elektronine parduotuvę. Per administravimo valdymo pultą galima stebėti vartotojų skaičiaus augimą, labiausiai žiūrimus produktus, galima sužinoti kokiu būdu vartotojai rado jūsų puslapį, kiek laiko praleido kuriame puslapyje, pagal šią informaciją atitinkamai investuoti į online marketingą, skatinant interneto puslapio lankytojus įsigyti jūsų produktus.

Magento yra saugi el komercijos platforma

Magento internetinėse parduotuvėse pirkimai yra apsaugoti. Galimi skirtingi mokėjimo būdai. Tokie kaip paypal, elektroninė bankininkystė. Klientai taip pat gali mokėti mokėjimo perlaida.

Mes studio4d prisiimame atsakomybę užtikrinti jusų el parduotuvės saugumą ir sklandų veikimą. Mums rūpi jūsų įmonės sėkmė.

Elektroninė parduotuvė gera grįžtamoji investicija

Mažesnės išlaidos el parduotuvės sukūrimui lyginant su realia parduotuve, nereikia mokėti nuomos kas mėnesį, nereikia samdyti daug darbuotojų, interneto parduotuvė dirba visa parą, net tada kai ilsitės.

Galima greitai pridėti papildomų funkcijų parduotuvei ir prekių asortimentui didėjant.

Nesate apriboti tik vieno miesto klientais, ar Lietuvos klientais, per elektroninę parduotuvę gali pardavinėti prekes žmonėms kitam pasaulio krašte gyvendami Lietuvoje.

Mažesnės išlaidos seo ir online marketingui lyginant su reklama spaudoje, TV ar kitoje medijoje, tradiciniame marketinge.

Galima nuolat matuoti pasiektus rezultatus ir esant reikalui keisti savo online marketingo strategiją.

Atsakysime į visus klausimus dėl internetinės parduotuvės sukūrimo

Mob: +370 689 37799

E-mail: [email protected]

Paskambinkite nemokamai:

error: