+370 689 37799 [email protected]

Responsive dizainas

Responsive dizaino sukūrimas interneto svetainėms

Viena mūsų paslaugų yra responsive dizaino kūrimas. Reaktyvus(responsive dizainas), sukuriamas vienas interneto puslapio dizainas, kuris prisitaiko prie įrenginio dydžio, kurį interneto puslapio lankytojas naudojasi naršydamas internete. Interneto svetainė naudoja tą patį svetainės turinį, fotografijas, naudojama ta pati duomenų bazė. Taip taupomas laikas administruojant interneto puslapio turinį, taip pat interneto puslapio rezultatai paieškos sistemoje Google būna geresni, lyginant su interneto svetainėmis, kurios yra nepritaikytos mobiliesiems įrenginiams.

 

Nemokamai pakonsultuosime dėl responsive dizaino sukūrimo

Mob: +370 689 37799

E-mail: [email protected]

Paskambinkite nemokamai:

3 priežastys, kodėl svarbu turėti interneto svetainę su responsive dizainu

N

Svarbu google paieškos rezultatams

Google“  rekomenduoja responsive dizainą, kaip pačią geriausią interneto puslapių kūrimo praktiką, taip pat nuo šių metų google pradėjo bausti interneto puslapius, kurie nėra pritaikyti mobiliesiems įrenginiams. Šie puslapiai bus sunkiau randami google paieškoje. Taip yra daug paprasčiau „Google”, nes responsive dizaino pagrindu sukurtas puslapis turi vieną turinį, vieną duomenų bazę, taip daug paprasčiau jį indeksuoti.

 

N

Interneto puslapio dizainas prisitaiko prie visų mobiliųjų įrenginių

Viena svetainė, neribotas skaičius mobiliųjų įrenginių, per kuriuos galima naršyti interneto svetainėje. Kiekvienais metais išleidžiami vis nauji mobilieji įrenginiai su skirtingais ekranų dydžiais. „Responsive” ( reaktyvus ) dizainas prisitaiko ne pagal įrenginio rūšį, bet pagal mobiliojo įrenginio ekrano dydį, dėl to nesvarbu kokie būtų ateityje naudojami mobilieji įrenginiai, „responsive” dizaino pagrindu sukurtas interneto puslapis tiks visiems mobiliesiems įrenginiams.
Tinkamai pritaikyta interneto svetainė mobiliesiems įrenginiams įtakos teigiamą vartotojo patirtį, pavyzdžiui nusipirkti prekes internetu el parduotuvės lankytojas galės per savo išmanųjį telefoną, arba kompiuterinę planšetę, nepaisant kokiu įrenginiu jis naudosis, jo apsipirkimas visada bus patogus ir greitas.
 

 

N

Lengvas interneto svetainės administravimas

Valdyti vieną svetainę per vieną adminsitravimo pultą yra daug paprasčiau nei pavyzdžiui valdyti interneto svetainę skirtą tik mobiliajai versijai ( mobilioji svetainė turinti atskirą domeną ) ir interneto svetainę skirtą stalinio kompiuterio versijai. Taip apt reikia atkreipti dėmesį, kad turint dvi interneto svetainės versijas, mobiląją ir skirtą staliniams kompiuteriams reikia kelti skirtingą turinį, nes kitu atveju jei turinys yra tiesiog duplikuojamas, tai gali pakenkti google paieškos rezultatams.

 

Mielai atsakysime į visus klausimus dėl responsive dizaino sukūrimo

Mob: +370 689 37799

E-mail: [email protected]

Paskambinkite nemokamai:

error: