+370 689 37799 info@studio4d.lt

Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms – SEO

SEO interneto puslapio optimizavimas

Internetinio puslapio optimizacija paieškos sistemoms, daugiausiai google, nes pagal statistiką, apie 95% interneto svetainių ir el parduotuvių lankytojų informacijos apie produktus ar paslaugas ieško naudodamiesi google paieškos sistema.

Optimizuojame interneto svetaines ir el parduotuves paieškos sistemoms. Tai pati geriausia ilgalaikė reklama internete reikalaujanti mažiausiai investicijų lyginant su kitomis reklamos formomis.

Pradėdami interneto svetainės ar el parduotuvės optimizaciją, parenkame jūsų verslui labiausiai tinkančius raktažodžius, patikriname juos su specialiomis programomis, kurios parodo pasirinkto raktažodžio populiarumą, konkurentus, kurie taip pat naudoja jūsų pasirinktą raktažodį.

Išrinkus raktines frazes, atliekamas vidinis interneto puslapio optimizavimas, patikrinamas internetinės svetainės kodas, ištaisomos galimos klaidos.

Redaguojame interneto puslapio raktažodžius, aprašymus, pavadinimus, tekstus. Optimizuojame foto, įrašomi alternatyvus pavadinimai, tai svarbu norint būti randamiems google foto paieškoje.

Atlikus vidinį interneto svetainės optimizavimą, galima pradėti išorinį interneto puslapio seo optimizavimą. Tai gali būti nuorodų, vedančių į jūsų interneto svetainę ar el parduotuvę iš aukštą reitingą turinčių puslapių. Taip pat galimų partnerių paieška. Nuolatinis seo proceso stebėjimas, siekiant pagerinti rezultatus.

Jeigu kilo klausimų dėl interneto svetainės optimizavimo paieškos sistemoms , mielai pagelbėsime.

Mob: +370 689 37799

E-mail: info@studio4d.lt

Paskambinkite nemokamai:

error: