+370 689 37799 [email protected]

Tekstų rengimo paslauga

Tekstai – viena svarbiausių tinklapio sudėtinių dalių

Geras tinklapio tekstas yra pagrindinis kelias į didesnį lankytojų susidomėjimą. Net sename tinklapyje išmintingai atnaujinus tekstus galima pasiekti didesnį užklausų kiekį ar pardavimų padidėjimą.

Vis dar vyrauja nuomonė, kad kuriant internetinį puslapį svarbiausia susikurti gražų dizainą, įsidiegti naujausius modulius ir lankytojus tiesiog priblokšti tinklapio techninėmis galimybės. Paradoksas, tačiau išleidus ne vieną šimtą ar tūkstantį eurų tinklalapio techninio rengimo darbams, bene svarbiausia dalis – tinklapio turinys – yra paliekamas rengti sekretorei.

Tai viena dažniausių klaidų. Priklausomai nuo tinklalapio paskirties (informacinis, reprezentacinis, pardavimų skatinimui ar net elektroninė parduotuvė), turinys gali būti svarbesnis už gražų dizainą ar techninius sprendimus. Nes lankytojas ateina sužinoti jūsų pasiūlymo ir gauti daugiau informacijos.

 

Mūsų darbas – padėti lankytojus įtikinti tapti klientais

Kiekvienu atveju individualiai vertiname tekstų poreikį ir paskirtį. 8 iš 10 atvejų tinklalapių turinyje daugiau kalbama apie save, produkto ar paslaugos savybes, o ne apie konkrečią naudą potencialiam klientui.

Mes padedame išgryninti šią naudą ir iškelti jas į pirmą planą. Dirbame visais lygmenimis – nuo profesionalių konsultacijų turinio rengimo klausimais iki pilno turinio parengimo ir paskelbimo.

Kritiškai pažvelkite į savo tinklapį ir atsakykite į paprastą klausimą: ar jus pilnai įtikina tai, kas jame parašyta? Jeigu atsakymas „ne“, reiškia galime padėti. Susisiekite su mumis dabar

Jeigu kilo klausimų dėl tekstų rengimo, mielai atsakysime į visus klausimus.

Mob: +370 689 37799

E-mail: [email protected]

Paskambinkite nemokamai:

error: