+370 689 37799 info@studio4d.lt

Elektroninių parduotuvių nuoma

El parduotuvių nuoma

Interneto parduotuvių nuoma, tai mažiausiai kainuojančių, paprasčiausių ir greičiausių galimybių pradėti pardavinėti produktus internete. Šią paslaugą galima gauti užsisakius interneto svetainės priežiūros paslaugą

Jūs tik turite turėti įsigiję svetainės adresą (domeną ), jeigu jo neturite, jo registravimu galime pasirūpinti.

Jūsų pasirinktu adresu įdiegiame elektroninės parduotuvės valdymo sistemą. Dažniausiai diegiame Magento el prekybos turinio valdymo sistemą, kokie jos privalumai galite sužinoti el parduotuvių kūrimas paslaugos aprašyme.

Jeigu kilo klausimų dėl elektroninės parduotuvės nuomos, mielai padėsime.

Mob: +370 689 37799

E-mail: info@studio4d.lt

Paskambinkite nemokamai:

Nemokamai išbandykite el parduotuvės demo versiją.

Šiuo metu jau esame parengę naujausios Magento versijos demo.

 

El parduotuvės nuomos privalumai

N

El parduotuvės nuoma nemokamai

El parduotuvės nuoma nieko nekainuoja, jei esate užsisakę el parduotuvės talpinimo ir priežiūros paslaugą. Mes pasirūpinsime el parduotuvės talpinimu, jos priežiūra, saugumu, nuolatiniais atnaujinimais ir atsarginių el parduotuvės kopijų išsaugojimu, taip pat bus teikiamos nemokamos konsultacijos el parduotuvės administravimo klausimais.

 

N

El parduotuvės dizainas pritaikytas pagal jūsų poreikius

Užsisakius el parduotuvės nuomos paslaugą, bus galima išsirinkti dizainą iš pasiūlytų el parduotuvės dizaino šablonų, spalvų pakeitimai pagal jūsų įmonės firminį stilių bus atlikti nemokamai. Jeigu norite turėti unikalų el parduotuvės dizainą už papildomą mokestį galime sukurti indvidualų interneto parduotuvės dizainą atitinkantį jūsų poreikius.

 

N

Papildomų kalbų įdiegimas

Pagal poreikį į jūsų el parduotuvę bus įdiegtos papildomos kalbos, taip pat galime pasirūpinti teksto vertimais ir informacijos sukėlimu už papildomą mokestį.

 

N

Mokėjimų sistemų įdiegimas

Nemokamai įdiegiami į interneto parduotuvę mokėjimo būdai, pavyzdžiui klientas už prekes gali atsiskaityti naudodamasis tokiomis mokėjimo sistemomis kaip: paypal, elektroninė bankininkystė.

 

N

Integruotas google analytics

„Google analytics“ jau yra integruotas į elektroninę parduotuvę, dėl to galėsite stebėti lankytojų srauto pokyčius el parduotuvės valdymo pulte. Taip pat nemokamai pakonsultuosime dėl taisyklingo produktų įkėlimo pagal jūsų pasirinktus raktažodžius.

 

N

El parduotuvių prekių pristatymų valdymas

El parduotuvėje labai svarbi dalis yra prekių pristatymas ir jo valdymo būdai. Galime pasiūlyti optimaliausius prekių pristatymo būdus ir patogų jų valdymą el parduotuvėje.

 

N

El parduotuvių atnaujinimai

El parduotuvės sistemos nuolat tobulinamos, atsiranda naujų funkcijų, išleidžiamos naujos el parduotuvių turinio valdymo sistemų versijos. Atsiradus naujoms versijoms nemokamai atnaujinsime jūsų el parduotuvę.

 

N

El parduotuvė pritaikyta mobiliesiems įrenginiams

Užsisakę el parduotuvės nuomos paslaugą gausite el parduotuvę pritaikytą mobiliesiems įrenginiams (responsive dizainas). Responsive el  parduotuvės dizainas prisitaiko prie ekrano priklausomai nuo jo rezoliucijos.
N

El parduotuvių atsarginės kopijos

Kad užtikrintumėme jūsų el parduotuvės informacijos išsaugojimą, kiekvieną savaitę būtų daromos el parduotuvės atsarginės kopijos, taip pat atsakome už el parduotuvės sklandų veikimą ir nedelsiant taisome galimas technines klaidas.

 

Atsakysime į visus klausimus dėl internetinės parduotuvės nuomos paslaugos

Mob: +370 689 37799

E-mail: info@studio4d.lt

Paskambinkite nemokamai:

error: